| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tesli |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Загартоване скло + дерево |
| Тип | зі склом |
| Цвет | Бронза |
| Вид | в сауну |
| Толщина полотна | 8 мм |
| Прозрачность | матові |
| Ширина по коробу | 680 мм |
| Тип відкривання | універсальні (праві, ліві ) |
| Гаранія | 12 місяців |
| Висота по коробу | 1780 мм |
| Країна виробника | Україна |
| Наявність порогу | з порогом |
| Порода деревини | липа |