Дров'яна піч серії КARHU 30 є якісною і надійною дров’янкою для саун і лазень. Ця піч по праву отримала визнання споживачів не лише за експлуатаційні властивості, але та унікальне дизайнерське виконання. Вона ідеально підійде для побутових і комерційних парних, за умови помірного використання.
Кам'янка цієї моделі не має паливного каналу, тому завантаження дров походить безпосередньо з парильного приміщення.
Піч на дровах КARHU 30 оснащена панорамними дверцятами з жаростійким склом, через яке відбувається контроль кількості палива. Також через неї можна насолоджуватися "живим" вогнем під час оздоровчих процедур і приємного відпочинку.
КARHU 30 вміщує до 40 кг банних каменів, які при розігріванні дають м'яке тепло, а при поливанні водою — якісну добротну і легку пару, що в сукупності створює унікальний мікроклімат в парній.
Піч має регульовані ніжки, завдяки чому можна виставляти необхідну висоту для зручності використання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kastor |
| Страна производитель | Финляндия |
| Номинальная мощность | 3000 Вт |
| Назначение печи | Для бань и саун |
| Вид топлива | Твердое |
| Объем парной | 27 куб. м |
| Материал топки | Сталь |
| Толщина материала топки | 6 мм |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Выносная топка | Нет |
| Наличие стекла в дверце | Да |
| Вес | 84 кг |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 490 мм |
| Высота | 915 мм |
| Глубина | 485 мм |
| Диаметр дымохода | 115 мм |
| Дополнительные характеристики печей на твердом топливе | |
| Виды твердого топлива | Дрова |