Камінна піч Jotul F 377 Advance
Печі серії Jotul F 370 Advance одні з найпопулярніших печей компанії Jøtul. Над зовнішнім виглядом цих печей працювали кращі фахівці норвезької студії Hareide Designmill.
Камера згоряння у печей серії F 370 Advance викладена плитами з емальованого вермикуліту, які в процесі експлуатації значно підвищують температуру в камері згоряння, очищаються від сажі і позитивно впливають на процес чистого горіння CB (Clean Burning).
Піч передбачає вертикальне розташування деревини в камері згоряння, що ні в якому разі не ускладнить задачу користувачеві. Єдиний важіль управління забезпечує простоту регулювання інтенсивності горіння.
Скло в печі вогнетривка кераміка, яке також в процесі горіння завжди буде чистим і прозорим, за рахунок наявність системи обдування скла.
Додатково піч можна укомплектувати плитою з стеатита, яка накладається на корпус печі зверху. Дана опція забезпечить тривалу віддачу тепла, так як стеатит гарячий камінь, що володіє високою теплостійкістю, він швидко нагрівається і довго остигає, в простолюдді його часто називають «природною грілкою».
Піч рекомендована для мнтажу в будинках енергозберігаючих та пасивних, має закриту камеру згоряння, що бере повітря для горіння зовні. Відповідна площа обігріву приміщень 90м² при номінальній потужності 6 кВт.
Сучасні, елегантні та ефективні печі серії Advance мають бездоганну трикутну форму камери згоряння з високим панорамним склом на передній дверцятах і прямокутними стеклами з боків, що дозволяє спостерігати за грою живого полум'я з різних сторін. Економна по витраті дерев, споживання всього 2,1 кг / год. Для зручності видалення золи, у печей Jotul F 370 Advance є попільник.
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jotul |
| Страна производитель | Норвегия |
| Вес | 221 кг |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Материал топки | Чугун |
| Цвет | Серый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1155 мм |
| Глубина | 453 мм |
| Диаметр дымохода | 150 мм |
| Ширина | 443 мм |