Кеrpen II, мабуть, найбюджетніша пропозиція від словацького виробника Thorma.
Кожух печі виконаний із сталі, а двері та варильна поверхня із чавуну.
Топка футерована шамотом, що дозволяє використовувати її в режимі безперервного горіння.
Є регулювання подачі повітря в топку і дуже зручний механізм скидання золи з топки в зольник.
Незважаючи на свої скромні розміри, піч має потужність 5 кВт і здатна опалити приміщення площею близько 50 квадратних метрів.
Піч пропонується в двох кольорах сталі зовнішнього корпусу (чорний і коричневий).
Кеrpen II, мабуть, найбюджетніша пропозиція від словацького виробника Thorma.
Кожух печі виконаний із сталі, а двері та варильна поверхня із чавуну.
Топка футерована шамотом, що дозволяє використовувати її в режимі безперервного горіння.
Є регулювання подачі повітря в топку і дуже зручний механізм скидання золи з топки в зольник.
Незважаючи на свої скромні розміри, піч має потужність 5 кВт і здатна опалити приміщення площею близько 50 квадратних метрів.
Піч пропонується в двох кольорах сталі зовнішнього корпусу (чорний і коричневий).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thorma |
| Страна производитель | Словакия |
| Вес | 56 кг |
| Коэффициент полезного действия | 78 % |
| Материал топки | Шамот |
| Номинальная мощность | 5 Вт |
| Подключение к дымоходу | Заднее |
| Тип топки | Закрытая |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 881 мм |
| Глубина | 324 мм |
| Диаметр дымохода | 120 мм |
| Ширина | 288 мм |