THORMA Milano II - невелика піч, яка, тим не менш, здатна обігріти приміщення близько 70 м². Більш того, піч має варильну поверхню, що дуже розширює її функції. Сучасний європейський дизайн, можливість приготування їжі і красиве горіння - все це зробить піч не тільки опалювальним приладом, але і кухонним обладнанням, а також вишуканою деталлю інтер'єру.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thorma |
| Страна производитель | Словакия |
| Вес | 66 кг |
| Коэффициент полезного действия | 78 % |
| Материал топки | Шамот |
| Номинальная мощность | 5 Вт |
| Подключение к дымоходу | Заднее |
| Тип топки | Закрытая |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 935 мм |
| Глубина | 375 мм |
| Диаметр дымохода | 120 мм |
| Ширина | 371 мм |