Новинка від словацького виробника Thorma компактна піч Merano крім свого сучасного дизайну може запропонувати і прекрасні експлуатаційні характеристики.
Чавунні двері і сталевий корпус відмінно проводять тепло в приміщення.
Піч футована шамотом, що дозволяє використовувати піч у режимі постійного горіння. Крім того, шамотні плити чудово акумулюють тепло і віддають його протягом декількох годин після того, як піч перестала горіти!
Подачу повітря можна регулювати, переводячи пекти в режим «тління».
Присутня система «чисте скло», завдяки якій можна спостерігати за красою горіння.
На варочній поверхні з чавуну зручно готувати їжу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thorma |
| Страна производитель | Словакия |
| Вес | 67 кг |
| Коэффициент полезного действия | 78 % |
| Материал топки | Шамот |
| Номинальная мощность | 7 Вт |
| Подключение к дымоходу | Заднее |
| Тип топки | Закрытая |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 880 мм |
| Глубина | 344 мм |
| Диаметр дымохода | 120 мм |
| Ширина | 450 мм |