Ультрасучасна опалювальна піч-камін Thorma Gent самого передового дизайну. Виконання цієї печі в повній мірі відображає сучасні дизайнерські й архітектурні переваги і розробки: модний стиль хай-тек, з елементами мінімалізму, найкраще передає атмосферу сьогоднішніх високих технологій. Опалювальна піч даної моделі досить тонка і компактна, вона не займає багато місця.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thorma |
| Страна производитель | Словакия |
| Вес | 71 кг |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты |
| Коэффициент полезного действия | 82 % |
| Материал топки | Шамот |
| Номинальная мощность | 6 Вт |
| Подключение к дымоходу | Заднее |
| Тип топки | Закрытая |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 835 мм |
| Глубина | 355 мм |
| Диаметр дымохода | 150 мм |
| Ширина | 530 мм |