Компактна і в той же час потужна камінна піч Thorma Skal II здатна обігріти площу обсягом до 160 метрів. Внутрішня поверхня цієї печі викладена шамотною вогнетривкою керамікою. Велика дверцята зі склокерамічним склом обладнана системою чисте скло. Піч камін оснащена містким зольником, механізмом збору золи і механізмом регулювання подачі повітря.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thorma |
| Страна производитель | Словакия |
| Вес | 56 кг |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты |
| Коэффициент полезного действия | 80 % |
| Материал топки | Шамот |
| Номинальная мощность | 8 Вт |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Тип топки | Закрытая |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 675 мм |
| Глубина | 357 мм |
| Диаметр дымохода | 150 мм |
| Ширина | 423 мм |