Піч Bozen має середню потужність в 5 кВт, такої кількості вистачить опалити будинок, об'ємом до 120 м3.Основа конструкції - жароміцна сталь вищої європейської якості. Всередині топкова камера футірована шамотом, який накопичує виділене тепло, поки горять дрова, а після загасання печі довго залишається гарячим, продовжуючи виділяти тепло в приміщенн. На верху печі Bozen - чавунна плита.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thorma |
| Страна производитель | Словакия |
| Вес | 61 кг |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты |
| Коэффициент полезного действия | 78 % |
| Материал топки | Шамот |
| Номинальная мощность | 5 Вт |
| Подключение к дымоходу | Заднее |
| Тип топки | Закрытая |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 910 мм |
| Глубина | 330 мм |
| Диаметр дымохода | 120 мм |
| Ширина | 288 мм |