Thorma Verona top – строга бюджетна піч конвекційного типу. Усередині топка печі виконана з шамотної кераміки, а бокові стінки зі сталі, покриті чорною емаллю. Дверцята печі з прямим керамічним склом, вигтовлені з чавуну. Опалювальна піч Thorma Verona обладнана режимом повільного горіння, системою "чисте скло", механізмом скидання золи, регулюванням подачі повітря на горіння. Дана модель з функцією розподілу теплого повітря для декількох приміщень.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thorma |
| Страна производитель | Словакия |
| Вес | 70 кг |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты |
| Коэффициент полезного действия | 75 % |
| Материал топки | Шамот |
| Номинальная мощность | 5 Вт |
| Подключение к дымоходу | Заднее |
| Тип топки | Закрытая |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 935 мм |
| Глубина | 375 мм |
| Диаметр дымохода | 120 мм |
| Ширина | 370 мм |