Піч-камін Thorma ZARAGOZA - це популярний і незамінний осередок тепла і комфорту в будинку!
Через 15 хвилин після розпалу кімната наповнюється теплом і затишком.
Дверцята конструкції виконана з панорамного вогнетривкого скла, що збільшує огляд і дає можливість доглядати за вогнем.
Усередині камери згоряння встановлений вермикуліт - матеріал, що витримує температуру до 1150 градусів.
Висота камін-печі 997мм, ширина 510 мм, глибина 416 мм, вага 91 кг. При монтажі немає необхідності будувати фундамент. Для захисту від загоряння і правильного розподілу ваги, досить вогнетривкої плити.
Компактна кругла піч з панорамним оглядовим склом, гладкою металевою поверхнею, виконана в сучасному дизайні, може стати основним акцентом інтер'єру в стилі хай-тек.
Модель підключається до верхнього димоходу діаметром 150мм. Опалювальний об'єм дорівнює 98 - 180 м3, ККД - 81,2%.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thorma |
| Страна производитель | Словакия |
| Вес | 91 кг |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты |
| Коэффициент полезного действия | 81 % |
| Материал топки | Шамот |
| Номинальная мощность | 5 Вт |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Тип топки | Закрытая |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 997 мм |
| Глубина | 416 мм |
| Диаметр дымохода | 150 мм |
| Ширина | 510 мм |