Чавунна піч камін Nordflam Palestro. Матеріал виробництва дозволяє тривалий час після нагріву, розподіляти тепло. Також завдяки вишуканому дизайну, не потребує облицювальних матеріалів.
Особливості:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nordflam |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 39 кг |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты |
| Коэффициент полезного действия | 75 % |
| Материал топки | Чугун |
| Номинальная мощность | 8 Вт |
| Цвет | Черный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 658 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Диаметр дымохода | 130 мм |
| Ширина | 440 мм |