Чавунна піч Adria- компактна чавунна камінна піч маркі NORDflam. Виготовлена з високоякісного чавуну, з вогнестійким склом, оснащена чавунним дефлектором, який продовжує шлях продуктів згоряння, а також системою припливу повітря на внутрішню поверхню скла, перешкоджає осадженню сажі на склі. Висока якість чавуну, компактні розміри і діапазон потужності від 5 кВт до 8 кВт сприяють тому, що Adria являється ідеальним продуктом для інтер'єрів з різними потребами нагріву. Опціонально піч має подвійні бічні і задню стінку топки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nordflam |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 98 кг |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты |
| Коэффициент полезного действия | 71 % |
| Материал топки | Чугун |
| Номинальная мощность | 7 Вт |
| Цвет | Черный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 702 мм |
| Глубина | 438 мм |
| Диаметр дымохода | 150 мм |
| Ширина | 475 мм |