Чавунна піч Iberia - це невелика, компактна чавунна камінна піч марки NORDflam. Виготовлена з високоякісного чавуну, з вогнестійким склом, оснащена чавунним дефлектором, що продовжує шлях продуктів згоряння, а також системою припливу повітря на внутрішню поверхню скла, що перешкоджає осадженню сажі на склі. Додатково піч має приплив третинного повітря в топку, так подвійний допал, який надходить в топку через отвори, розташовані в задній стінці камери і допалює деревяні гази, що виділяються під час спалювання, та регулює ефективність вкладу, знижує викид продуктів згорання і утворює додатковий дефлектор, що обмежує втрату тепла. Висока якість чавуну, компактні розміри і діапазон потужності от 7 кВт до 12 кВт сприяють тому, що Iberia є ідеальним продуктом для інтер'єрів з різними потребами нагрівання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nordflam |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 140 кг |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты |
| Коэффициент полезного действия | 68 % |
| Материал топки | Чугун |
| Номинальная мощность | 9 Вт |
| Цвет | Черный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 784 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Диаметр дымохода | 150 мм |
| Ширина | 626 мм |