Камінні топки і печі марки NORDflam - це широка гама високоякісного опалювального обладнання, що відрізняється сучасним дизайном, інноваційної функціональністю і довговічністю, чудово доповнює внутрішній інтер'єр будинку, що створює теплу, приємну атмосферу домашнього вогнища. Всі вироби марки NORDflam виготовлені з високоякісних матеріалів з застосуванням сучасних виробничих технологій. На вироби NORDflam надається 5 - 7-річна гарантія. Асортимент продукції NORDflam постійно розширюється новими моделями камінних топок і печей, щоб задовольнити вимоги всіх Клієнтів і йти в ногу з сучасними напрямками в опалювальній галузі. Марка виробів NORDflam - це основна лінія виробів компанії EKKOM Sp. z o.o., одного з провідних виробників і постачальників камінних топок, печей і камінних приналежностей на польському та міжнародному ринку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nordflam |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 75 кг |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты |
| Коэффициент полезного действия | 81 % |
| Материал топки | Чугун |
| Номинальная мощность | 5 Вт |
| Цвет | Черный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 900 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Диаметр дымохода | 150 мм |
| Ширина | 490 мм |