Камінна топка XF- Corner L 900
Не в кожному приміщенні є можливість встановлення каміна з повнорозмірною камінною топкою. Адже теплова камера каміна є конструкцією масштабних розмірів. ⠀
Для невеликих приміщень ми пропонуємо серію камінних топок компактних розмірів зі зменшеною габаритною глибиною, але з гарним оглядом вогню-XFire Slim. ⠀
⠀
Камера згоряння топки створена в конструкторському бюро командою інженерів, техніків та дизайнерів з огляду на досвід, інноваційні технології та сучасні тенденції. ⠀
⠀
Прекрасне бачення вогню, підкреслене великим оглядовим склом, надасть будинку теплу атмосферу, а інтер'єр матиме неповторний характер. ⠀
⠀
Камінні топки XFire відповідають строгим екологічним вимогам директиви Ecodesign 2022. Це гарантія якості та високої енергоефективності.
⠀
Спеціальна розкладка камери згоряння керамічним футеруванням ⠀ високої щільності - KeramiteX ©, гарантує акумуляцію тепла та кращу динаміку горіння. ⠀⠀⠀
Є можливість вибору кольору футерування. Світлий чи темний – все залежить від вашого смаку та дизайнерського рішення. Ми гарантуємо якість і насолоду полум'ям вашого каміна, незалежно від кольору!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | X Fire |
| Страна производитель | Латвия |
| Мощность номинальная | 12 кВт |
| Коэффициент полезного действия | 80 % |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты |
| Материал топки | Сталь |
| Тип топки | Закрытая |
| Способ открытия дверцы топки | Боковое открытие |
| Форма стекла топки | Угловое |
| Количество стекол в дверце | 1 |
| Система очистки стекла | Обдув стекла потоком воздуха |
| Камера двойного сгорания | Да |
| Забор воздуха в топку | С внешней среды |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Вес | 238 кг |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 928 мм |
| Высота | 1318 мм |
| Глубина | 511 мм |
| Диаметр дымохода | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Номинальная мощность | 5000 |
| Система чистого горения | Да |
| Возможность использования аккумуляции | Да |
| Новый производетель | |
| XFire | XFire |