Піч MBS Hera червона призначена як для обігріву приміщень, так і для приготування їжі. Варильна поверхня виконана з високоякісної котлової сталі товщиною 4 мм, на якій знаходиться приєднання для відводу диму. Камера згорання футерована шамотними плитами, колосники виконані з чавуну. Дверцята камери згорання вилиті з прозорим склом, а дверцята зольного ящика литі, з «метеликом», що служить для регулювання інтенсивності горіння. Спеціальний регулятор дозволить самостійно стежити за витратою палива. Висока ефективність печі і система допалювання, що полягає у використанні спеціального дефлектора, що повертає дим в камеру згорання, роблять піч дуже ефективним джерелом тепла. Додатковою перевагою печі є з'ємний зольник для зручного очищення камери згорання. Дана модель печі доступна в червоному і кремовому кольорах.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MBS |
| Страна производитель | Сербия |
| Вес | 84 кг |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты |
| Водяной контур | Нет |
| Излучение тепла | Одностороннее |
| Камера двойного сгорания | Нет |
| Коэффициент полезного действия | 74 % |
| Материал топки | Шамот |
| Номинальная мощность | 7 Вт |
| Облицовочный материал печи-камина | Металл |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Расположение печи-камина | Отдельно стоящее |
| Сжигания топлива на колосниковой решетке | Да |
| Система чистого горения | Нет |
| Тип топки | Закрытая |
| Цвет | Бежевый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 850 мм |
| Глубина | 560 мм |
| Диаметр дымохода | 120 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Комплектация | |
| Зольник | Да |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 84 |
| Диаметр дымохода, мм | 150 |
| КПД, % | 74 |
| Номинальная мощность, кВт | 7 |
| Отапливаемый объем помещения, м3 | 100 |
| Регулируемый вторичный воздух | Нет |
| Регулируемый основной воздух | Да |