MBS Corner – кутова піч, виконана з високоякісної конструкційної сталі і чавуну. Дверцята топки, зольник, колосник і верхня кришка виконані з чавуну і покриті матовою термостійкою фарбою. Сталеві стінки пофарбовані високоякісною емаллю, що надає печі елегантний зовнішній вигляд. Топка футерована шамотними плитами, які зберігають тепло тривалий час. Піч має складну систему повітряного потоку, що дозволяє використовувати піч в режимі тління і тривалого горіння. Регулювання подачі первинного повітря здійснюється за рахунок заслонки на дверцятах зольного ящика. Дана модель печі доступна в червоному і кремовому кольорах.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MBS |
| Страна производитель | Сербия |
| Вес | 7 кг |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты |
| Водяной контур | Нет |
| Излучение тепла | Одностороннее |
| Камера двойного сгорания | Нет |
| Коэффициент полезного действия | 74 % |
| Материал топки | Шамот |
| Номинальная мощность | 10 Вт |
| Облицовочный материал печи-камина | Металл |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Расположение печи-камина | Отдельно стоящее |
| Сжигания топлива на колосниковой решетке | Да |
| Система чистого горения | Нет |
| Тип топки | Закрытая |
| Цвет | Бежевый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 915 мм |
| Глубина | 575 мм |
| Диаметр дымохода | 120 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Комплектация | |
| Зольник | Да |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 70 |
| Диаметр дымохода, мм | 120 |
| КПД, % | 74 |
| Номинальная мощность, кВт | 10 |
| Отапливаемый объем помещения, м3 | 150 |
| Регулируемый вторичный воздух | Нет |
| Регулируемый основной воздух | Да |