Піч MBS Olympia камінь призначена для опалення житлових приміщень, а також для приготування їжі з використанням духовки та варочної поверхні. Чавунна варильна поверхня має вставну частину – конфорку і простір для чищення. З трьох сторін рами на опорах встановлено захисний поручень. Бокові сторони печі з облицюванням з натурального каменю талькохлорид. Талькохлорид вважається найкращим пічним каменем, володіє винятковими властивостями. Він відмінно витримує великі температурні навантаження до 1200 градусів Цельсія, накопичує тепло, яке згодом довго і рівномірно віддає. Камера згорання зроблена з сірого чавуну і листової сталі. Дверцята камери згорання і духовки – чавунні і оснащені термостійким склом. Дверцята зольного ящика – чавунні, з регулятором подачі первинного повітря (повітряна заслонка, регулююча інтенсивність горіння палива). На дверцятах духової шафи встановлений термометр з діапазоном температур 0-500 °С. Дана модель печі доступна також з емальованим покриттям.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MBS |
| Страна производитель | Сербия |
| Вес | 185 кг |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты |
| Водяной контур | Нет |
| Излучение тепла | Одностороннее |
| Камера двойного сгорания | Нет |
| Коэффициент полезного действия | 74 % |
| Материал топки | Шамот |
| Номинальная мощность | 12 Вт |
| Облицовочный материал печи-камина | Камень |
| Подключение к дымоходу | Заднее |
| Расположение печи-камина | Отдельно стоящее |
| Расход твердого топлива | 2 кг/час |
| Сжигания топлива на колосниковой решетке | Да |
| Система чистого горения | Нет |
| Тип топки | Закрытая |
| Цвет | Серый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1125 мм |
| Глубина | 625 мм |
| Диаметр дымохода | 120 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Комплектация | |
| Зольник | Да |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 185 |
| Диаметр дымохода, мм | 120 |
| КПД, % | 74 |
| Номинальная мощность, кВт | 12 |
| Отапливаемый объем помещения, м3 | 150 |
| Регулируемый вторичный воздух | Нет |
| Регулируемый основной воздух | Да |