Піч MBS Magnum L \ R бордо призначена для опалення житлових приміщень, а також для приготування їжі з використанням духовки і варильної поверхні. Чавунна варильна поверхня має вставну частину – конфорку. З трьох сторін рами на опорах встановлено захисний поручень. Чавунний димовідвідний патрубок монтується до варильної поверхні (ліворуч або праворуч) або приєднується ззаду плити двома гвинтами. Камера згорання зроблена з сірого чавуну. Духова шафа плити емальована і захищена ізоляційним матеріалом. Дверцята камери згорання і духовки – чавунні і оснащені термостійким склом. Дверцята зольного ящика і дверцята простору для підігріву – чавунні, з регулятором подачі первинного повітря (повітряні заслонки, що регулюють інтенсивність горіння палива). На дверцятах духової шафи встановлений термометр з діапазоном температур 0-500°С. Над дверцятами топки знаходиться регулятор подачі вторинного повітря, за допомогою якого скло дверцят залишається чистим. Корпус печі, духова шафа і деко зроблені зі сталевого листа і покриті захисним шаром (емаллю). Дана модель печі доступна також з облицюванням з натурального каменю талькохлорид.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MBS |
| Страна производитель | Сербия |
| Вес | 173 кг |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты |
| Водяной контур | Нет |
| Излучение тепла | Одностороннее |
| Камера двойного сгорания | Нет |
| Коэффициент полезного действия | 74 % |
| Материал топки | Шамот |
| Номинальная мощность | 11 Вт |
| Облицовочный материал печи-камина | Металл |
| Подключение к дымоходу | Заднее |
| Расположение печи-камина | Отдельно стоящее |
| Расход твердого топлива | 2 кг/час |
| Сжигания топлива на колосниковой решетке | Да |
| Система чистого горения | Нет |
| Тип топки | Закрытая |
| Цвет | Бордовый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 865 мм |
| Глубина | 660 мм |
| Диаметр дымохода | 120 мм |
| Ширина | 1070 мм |
| Комплектация | |
| Зольник | Да |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 173 |
| Диаметр дымохода, мм | 120 |
| КПД, % | 74 |
| Номинальная мощность, кВт | 11 |
| Отапливаемый объем помещения, м3 | 150 |
| Регулируемый вторичный воздух | Да |
| Регулируемый основной воздух | Да |