Піч MBS Grand 90 R \L призначена для опалення житлових приміщень, а також для приготування їжі з використанням духовки і варильної поверхні. Піч відмінно впишеться в інтер'єр будь-якої кухні. Витриманий стиль в поєднанні з широким функціоналом дозволять швидко і зручно експлуатувати піч-плиту, а також насолоджуватися живим видом вогню. Корпус печі виготовлений зі сталі з емальованим покриттям. Чавунні дверцята топки і духовки зі склом і керамічним ущільнювачем. Духова шафа місткого розміру оснащена термометром, укомплектована деком і решіткою. У нижній частині печі розташований ящик, куди можна складати предмети побуту. Верхня робоча поверхня печі має конфорку для приготування їжі. Піч можна підключити до димоходу ззаду, з обох сторін або зверху (праворуч або ліворуч) через отвір в варильній поверхні. Для зручності обслуговування в конструкції опалювальної печі передбачені рухливі колосники. За допомогою спеціального важеля, зола з топки осипається в зольний ящик. Камера згорання печі облицьована шамотними плитами. Дана модель печі доступна в чорному і бордовому кольорах.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MBS |
| Страна производитель | Сербия |
| Вес | 171 кг |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты |
| Водяной контур | Нет |
| Излучение тепла | Одностороннее |
| Камера двойного сгорания | Нет |
| Коэффициент полезного действия | 70 % |
| Материал топки | Шамот |
| Номинальная мощность | 7 Вт |
| Облицовочный материал печи-камина | Металл |
| Подключение к дымоходу | Заднее |
| Расположение печи-камина | Отдельно стоящее |
| Расход твердого топлива | 2 кг/час |
| Сжигания топлива на колосниковой решетке | Да |
| Система чистого горения | Нет |
| Тип топки | Закрытая |
| Цвет | Бордовый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 860 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Диаметр дымохода | 120 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Комплектация | |
| Зольник | Да |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 171 |
| Диаметр дымохода, мм | 120 |
| КПД, % | 70 |
| Номинальная мощность, кВт | 7 |
| Отапливаемый объем помещения, м3 | 100 |
| Регулируемый вторичный воздух | Да |
| Регулируемый основной воздух | Да |