Піч MBS Strong призначена для опалення житлових приміщень, а також для приготування їжі з використанням духовки і варильної поверхні. Варильна поверхня печі виготовлена зі сталі. Димохідний патрубок кріпиться до варильної поверхні або до задньої частини печі. Герметичність між варильною поверхнею та рамою плити забезпечує безазбестовий шнур. Камера згорання виконана з чавуну. Всі литі деталі виготовлені з сірого чавуну, що забезпечує довгий термін служби. Духова шафа емальована. Дверцята топки, дверцята духової шафи виготовлені зі сталі з вбудованим склом. На дверцятах топки розташовані кнопки регулювання первинного і вторинного повітря. Зовнішні боки, дверцята ящика і деко виготовлені з листової сталі і покриті емаллю. Дана модель печі доступна в бордовому і сталевому кольорах.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MBS |
| Страна производитель | Сербия |
| Вес | 210 кг |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты |
| Водяной контур | Нет |
| Излучение тепла | Одностороннее |
| Камера двойного сгорания | Нет |
| Коэффициент полезного действия | 74 % |
| Материал топки | Шамот |
| Номинальная мощность | 10 Вт |
| Облицовочный материал печи-камина | Металл |
| Подключение к дымоходу | Заднее |
| Расположение печи-камина | Отдельно стоящее |
| Расход твердого топлива | 3 кг/час |
| Сжигания топлива на колосниковой решетке | Да |
| Система чистого горения | Нет |
| Тип топки | Закрытая |
| Цвет | Бордовый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 865 мм |
| Глубина | 655 мм |
| Диаметр дымохода | 130 мм |
| Ширина | 915 мм |
| Комплектация | |
| Зольник | Да |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 210 |
| Диаметр дымохода, мм | 130 |
| КПД, % | 73 |
| Номинальная мощность, кВт | 10 |
| Отапливаемый объем помещения, м3 | 100 |
| Регулируемый вторичный воздух | Да |
| Регулируемый основной воздух | Да |