Камінна топка Invicta 700 Philos з шибером (ref. 9771-02) – чавунна топка з прямим склом, боковим відкриттям дверцят і можливістю підключення повітря для горіння ззовні.
Особливості топки: Може працювати по черзі в переривчастому або безперервному режимі. Переривчастий режим вимагає частої подачі деревини. Безперервний режим на зниженій швидкості дозволяє працювати без втручання 3 години. Система чистого скла. Повітрозабірник у верхній частині створює захисну завісу. Попередньо нагріте повітря рухається уздовж скла. Це викликає згорання газів і летючих речовин, тим самим захищаючи скло від диму і відкладень сажі. Система подвійного допалювання – нагнітання попередньо нагрітого повітря в камеру згорання для більш екологічного та чистого спалювання твердого палива. Шиберна заслонка регулює тягу топки, управління заслонкою розташоване над дверцятами. Відкриваючи заслонку перед відкриттям дверцят топки, ви уникните зворотнього потоку диму. Виробляється у Франції на виробничих майданчиках Invicta Group.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Invicta |
| Страна производитель | Франция |
| Мощность номинальная | 10 кВт |
| Коэффициент полезного действия | 76 % |
| Вид топлива | Твердое |
| Материал топки | Чугун |
| Вид топки | Традиционная топка |
| Тип топки | Закрытая |
| Форма стекла топки | Прямое |
| Режим работы топки | Длительное горение |
| Водяной контур | Нет |
| Наличие шибера | Да |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Вес | 110 кг |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 692 мм |
| Высота | 659 мм |
| Глубина | 452 мм |
| Диаметр дымохода | 180 мм |