Камінна топка Invicta 700 Selenic правостороння з шибером (ref. 9769-72) – кутова чавунна топка, ідеальна для невеликих приміщень. Забезпечує найбільший огляд полум'я, відкриваючи вид на вогонь з двох сторін. Модель ідеальна для розташування в пристінно-кутових облицюваннях.
Особливості топки: Може працювати по черзі в переривчастому або безперервному режимі. Переривчастий режим вимагає частої подачі деревини. Безперервний режим на зниженій швидкості дозволяє працювати без втручання 3 години. Система чистого скла. Повітрозабірник у верхній частині створює захисну завісу. Попередньо нагріте повітря рухається уздовж скла. Це викликає згорання газів і летючих речовин, тим самим захищаючи скло від диму і відкладень сажі. Система подвійного допалювання – нагнітання попередньо нагрітого повітря в камеру згорання для більш екологічного та чистого спалювання твердого палива. Шиберна заслонка регулює тягу топки, управління заслонкою розташоване над дверцятами. Відкриваючи заслонку перед відкриттям дверцят топки, ви уникните зворотнього потоку диму. Виробляється у Франції на виробничих майданчиках Invicta Group.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Invicta |
| Страна производитель | Франция |
| Вес | 137 кг |
| Вид топки | Традиционная топка |
| Вид топлива | Твердое |
| Водяной контур | Нет |
| Коэффициент полезного действия | 75 % |
| Материал топки | Чугун |
| Мощность номинальная | 10 кВт |
| Наличие шибера | Да |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Режим работы топки | Длительное горение |
| Состояние | Новое |
| Тип топки | Закрытая |
| Форма стекла топки | Стекло с двух сторон |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 664 мм |
| Глубина | 491 мм |
| Диаметр дымохода | 200 мм |
| Ширина | 692 мм |