Камінна топка Invicta 700 Air Control (ref. 6470-43) – топка з трафаретним друком по периметру дверцят, що дає чудовий вид на полум'я, підсилюючи ефект вогню і полегшуючи установку в опалубці.
Система Air control – централізований блок управління горінням з єдиним управлінням: * просте та збалансоване управління всім розподіленим повітрям; * кращий контроль швидкості горіння (мінімальна, нормальна та максимальна); * контроль споживання деревини; * більш ефективніше горіння; * регулярний вторинний потік повітря для захисту скла; * повне переривання потоку повітря у разі тривалого відключення пристрою. Може працювати по черзі в переривчастому або безперервному режимі. Переривчастий режим вимагає частої подачі деревини. Безперервний режим на зниженій швидкості дозволяє працювати без втручання 3 години. Система подвійного допалювання – нагнітання попередньо нагрітого повітря в камеру згорання для більш екологічного та чистого спалювання твердого палива. Ідеально підходить для конструкцій з низьким енергоспоживанням. Топка оснащена центральним подачею свіжого повітря ззовні. Виробляється у Франції на виробничих майданчиках Invicta Group.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Invicta |
| Страна производитель | Франция |
| Мощность номинальная | 9 кВт |
| Коэффициент полезного действия | 78 % |
| Вид топлива | Твердое |
| Материал топки | Чугун |
| Вид топки | Традиционная топка |
| Тип топки | Закрытая |
| Форма стекла топки | Прямое |
| Режим работы топки | Длительное горение |
| Водяной контур | Нет |
| Наличие шибера | Да |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Вес | 178 кг |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 713 мм |
| Высота | 702 мм |
| Глубина | 477 мм |
| Диаметр дымохода | 200 мм |