Камінна топка Invicta 800 Grande Vision REL (ref. 6886-44) може використовуватися із закритими дверцятами щоб відчути всю її ефективність нагріву, або з піднятими дверцятами, щоб скористатися перевагою традиційного вогнища.
Безперервний вогонь – режим роботи зі зниженою швидкістю, повільним горінням, що дозволяє отримати мінімальний час роботи 3 години без втручання. Система чистого скла. Повітрозабірник у верхній частині створює захисну завісу. Попередньо нагріте повітря рухається уздовж скла. Це викликає згорання газів і летючих речовин, тим самим захищаючи скло від диму і відкладень сажі. Дверцята відкриваються і закриваються збоку, щоб отримати максимальну енергетичну ефективність від закритого каміну. Також дверцята ковзають по висоті за допомогою системи противаги. Ці підйомні дверцята дозволяють іноді насолоджуватися вогнищем. Виробляється у Франції на виробничих майданчиках Invicta Group.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Invicta |
| Страна производитель | Франция |
| Вес | 202 кг |
| Вид топки | Традиционная топка |
| Вид топлива | Твердое |
| Водяной контур | Нет |
| Забор воздуха в топку | С помещения |
| Камера двойного сгорания | Нет |
| Коэффициент полезного действия | 70 % |
| Материал топки | Чугун |
| Мощность номинальная | 14 кВт |
| Наличие шибера | Нет |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Режим работы топки | Длительное горение |
| Состояние | Новое |
| Способ открытия дверцы топки | Подъём вверх |
| Тип топки | Закрытая |
| Форма стекла топки | Прямое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1156 мм |
| Глубина | 540 мм |
| Диаметр дымохода | 200 мм |
| Ширина | 798 мм |