Сучасний ринок пропонує великий вибір камінних печей. Серед усієї різноманітності не можна не звернути увагу на модель Alberto від відомого бренду Plamen. Виріб чудово впишеться в інтер'єр вашого житла. Йому властива простота та лаконічність. Скляні дверцята чавунної печі дозволять насолоджуватися полум'ям. Ваш будинок стане набагато затишніше.
Компанія Plamen пропонує якісну продукцію. Камінна піч Alberto відповідає євростандартам, а також відповідає нормам екодизайну. Високоякісний чавун забезпечує довговічність. Також відзначимо наявність термостійкої фарби.
Вся продукція Plamen відрізняється компактністю. Тому рішення купити камінну піч для приватного будинку завжди є безпрограшним. У переліку характеристик зазначимо:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Plamen |
| Страна производитель | Хорватия |
| Вес | 140 кг |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты |
| Водяной контур | Нет |
| Излучение тепла | Одностороннее |
| Камера двойного сгорания | Да |
| Коэффициент полезного действия | 76 % |
| Материал топки | Чугун |
| Номинальная мощность | 8 Вт |
| Облицовочный материал печи-камина | Металл |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Расположение печи-камина | Отдельно стоящее |
| Сжигания топлива на колосниковой решетке | Да |
| Система чистого горения | Да |
| Тип топки | Закрытая |
| Цвет | Черный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 829 мм |
| Глубина | 441 мм |
| Диаметр дымохода | 150 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Комплектация | |
| Зольник | Да |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 140 |
| Габаритные размеры | 829х630х441 ширина, глубина, высота |
| Диаметр дымохода, мм | 150 |
| КПД, % | 76 |
| Номинальная мощность, кВт | 8 |
| Отапливаемый объем помещения, м3 | 160 |
| Регулируемый вторичный воздух | Нет |
| Регулируемый основной воздух | Да |