Nordica Asia BII PT – дров'яна піч, виготовлена з чавуну, облицювання з натурального каменю.
Особливості:
зовнішнє оздоблення з каменю;
топкова камера з чавуну із системою додаткового допалювання;
емальовані чавунні дверцята; дровниця;
склокераміка, стійка до високих температур до +750°С.
Технології:
Система подачі свіжого повітря для горіння – особлива система підключення, яка дозволяє забирати повітря для горіння ззовні
Система подвійного допалювання значно зменшує викиди
Система чистого скла – система попередньо нагрітого повітря, яка видаляє відкладення, що утворюються на склі дверцят
Абсолютна герметичність дверцят.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | La Nordica |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 159 кг |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты |
| Камера двойного сгорания | Да |
| Коэффициент полезного действия | 81.3 % |
| Материал топки | Чугун |
| Номинальная мощность | 6 Вт |
| Облицовочный материал печи-камина | Камень |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Система чистого горения | Да |
| Тип топки | Закрытая |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 930 мм |
| Глубина | 470 мм |
| Диаметр дымохода | 120 мм |
| Ширина | 438 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 75 |
| Габаритные размеры | 402х482х811 ширина, глубина, высота |
| Диаметр дымохода, мм | 120 |
| КПД, % | 80,3 |
| Номинальная мощность, кВт | 6 |
| Отапливаемый объем помещения, м3 | 172 |
| Размер двери, мм | 215х175 |
| Размер топки, мм | 215х315х285 |
| Регулируемый вторичный воздух | Да |
| Регулируемый основной воздух | Да |
| Цвет | Светло-серый |