Парогенератор Condair (Nordmann) ES4 534 - швейцарської компанії відрізняється не лише високою продуктивністю, надійністю і довговічністю, але і стильним дизайном і невеликими розмірами. Пристрій швидко монтується і має простий механізм управління. Парогенератор виготовляють для створення необхідної вологості в римській або турецькій лазні. Його потужності достатньо для приміщення до 7 метрів кубічних.
Це надійне устаткування для хамама.
Цікавий факт: бренд Nordmann в рамках розширення ринків збуту у 2022 році об'єднався з міжнародним брендом Condair - провідним у світі швейцарським виробником промислових систем.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nordmann |
| Страна производитель | Швейцария |
| Мощность | 3.8 кВт |
| Объем парной | 7 куб. м |
| Паропроизводительность | 5 л/ч |
| Способ установки | Настенный |
| Вес | 19 кг |
| Состояние | Новое |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 377 мм |
| Глубина | 279 мм |
| Высота | 612 мм |
| Комплектация | |
| Дисплей | Нет |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Датчик влажности | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритные размеры | 612/279/377 ширина, глубина, высота |
| Отапливаемый объем помещения, м3 | 3-6 |
| Напряжение, В | 220 |
| Вес (кг) | 19 |