Ми створили удосконалену піч, з покращеними функціями для використання печі в домашніх умовах.
Відтепер у печі:
Та основні удосконалені та перевірені нашими споживачами опції:
Конвекційні труби, що збільшують поверхню теплообміну, завдяки чому прискорюють розведення тепла, легко замінюються в разі перегорання.
Два регулятори повітря для горіння в дверцятах і ще один на задній стороні печі, призначені для точного регулювання процесу горіння і забезпечують повне згоряння дров.
Практичний, великий, зручний у використанні зольник, який використовується як для збору золи, так і для подачі повітря для горіння дров через нижній регулятор повітря дверцят.
Вікно в дверцятах для спостереження за полум’ям всередині печі.
Телескопічний димохід (опція), який легко поміщається в камері згоряння печі під час транспортування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | X Fire |
| Страна производитель | Латвия |
| Вес | 81 кг |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты |
| Водяной контур | Нет |
| Излучение тепла | Одностороннее |
| Камера двойного сгорания | Нет |
| Коэффициент полезного действия | 70 % |
| Материал топки | Сталь |
| Номинальная мощность | 10 Вт |
| Облицовочный материал печи-камина | Металл |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Расположение печи-камина | Отдельно стоящее |
| Сжигания топлива на колосниковой решетке | Да |
| Система чистого горения | Да |
| Тип топки | Закрытая |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 765 мм |
| Глубина | 555 мм |
| Диаметр дымохода | 120 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Комплектация | |
| Зольник | Да |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Чёрный |