Електродний парогенератор Condair (Nordmann) ES4/834 - це пристрій, який генерує стерильний гігієнічний пар без будь-якого запаху. Парогенератори даного виробника відрізняються і виділяються наявністю останніх технічних досягнень, а також відповідають нормам техніки безпеки.
Електродні парогенератори Nordmann зволожують повітря за допомогою гігієнічно чистої пари, що робить відвідування хамама або римської лазні, де встановлений цей пристрій є екологічно безпечним і дуже корисним. Дані пристрої можна використовувати не тільки у сфері відпочинку та оздоровлення, але також у виробництві, медичній галузі, будівництві тощо.
Бренд Nordmann у 2022 році об'єднався з міжнародним брендом Condair - виробником високоякісного обладнання за доступною ціною. Всі моделі, відомі під брендом Nordmann, випускаються тепер під торговою маркою Condair.
Увага! До парогенератора Condair (Nordmann) ES4/834 не входить у вартість паропровід. Для повноцінної роботи необхідно додатково придбати паропровід Nordmann DS22 ø22/31 TPV-SP, довжина 1 м.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nordmann |
| Страна производитель | Швейцария |
| Мощность | 6 кВт |
| Объем парной | 12 куб. м |
| Паропроизводительность | 8 л/ч |
| Способ установки | Настенный |
| Вес | 19 кг |
| Состояние | Новое |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 377 мм |
| Глубина | 279 мм |
| Высота | 612 мм |
| Комплектация | |
| Дисплей | Нет |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Датчик влажности | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритные размеры | 612/279/377 ширина, глубина, высота |
| Отапливаемый объем помещения, м3 | 4-9 |
| Напряжение, В | 220 |
| Вес (кг) | 19 |