Парогенератор моделі Condair (Nordmann) ES4 2364 від швейцарської компанії Nordmann (Condair) радує покупців своєю продуктивністю, швидкістю роботи та витривалістю. Такий агрегат прослужить тривалий час. Його виготовляють спеціально для створення певного мікроклімату в приміщенні, найчастіше парогенератор встановлюють для римської або турецької лазні. Його вистачає для роботи в приміщенні до 26 метрів кубічних.
Пульт управління для контролю програмного забезпечення в комплект не входить.
Цікавий факт: бренд Nordmann в рамках розширення ринків збуту у 2022 році об'єднався з міжнародним брендом Condair - провідним у світі швейцарським виробником промислових систем.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nordmann |
| Страна производитель | Швейцария |
| Мощность | 17.3 кВт |
| Объем парной | 23 куб. м |
| Способ установки | Настенный |
| Вес | 28 кг |
| Состояние | Новое |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 380~400 В |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 492 мм |
| Глубина | 352 мм |
| Высота | 670 мм |
| Комплектация | |
| Дисплей | Нет |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Датчик влажности | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритные размеры | 670/351/492 ширина, глубина, высота |
| Отапливаемый объем помещения, м3 | 12-26 |
| Напряжение, В | 380 |
| Вес (кг) | 28 |