Сучасний електродний парогенератор Condair (Nordmann) ES4 1534 - відмінно справляється зі зволоженням повітря в приміщеннях до 17 метрів кубічних. Агрегат швейцарського виробництва встановлюється для створення мікроклімату римської або турецької лазні. Парогенератор такого типу можуть використати для зволоження повітря в приміщеннях через систему вентиляції.
Агрегат чудово підійде для хамама з його допомогою можна зволожувати приміщення.
Бренд Nordmann у 2022 році об'єднався з міжнародним брендом Condair - виробником високоякісного обладнання за доступною ціною. Всі моделі, відомі під брендом Nordmann, випускаються тепер під торговою маркою Condair.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nordmann |
| Страна производитель | Швейцария |
| Мощность | 11.3 кВт |
| Объем парной | 22 куб. м |
| Паропроизводительность | 15 л/ч |
| Способ установки | Настенный |
| Вес | 19 кг |
| Состояние | Новое |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 380~400 В |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 377 мм |
| Глубина | 279 мм |
| Высота | 612 мм |
| Комплектация | |
| Дисплей | Нет |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Датчик влажности | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритные размеры | 612/279/377 ширина, глубина, высота |
| Отапливаемый объем помещения, м3 | 8-17 |
| Напряжение, В | 380 |
| Вес (кг) | 19 |