BOKAR 9050 white ceramatex — це камінна конвекційна топка з корпусом з високоякісної низьколегованої європейської сталі, з прямим склом бокового відкривання дверей. Особливістю цієї моделі також у можливості опції зміни напрямку відкривання дверей. Конструкція каміна має інноваційну систему розподілу тепла, оснащена удосконаленою системою подачі повітря й підтримує функцію самоочищення скла. Футерівка робочої камери виконана високотемпературною керамікою “Ceramatex” власного виробництва, що забезпечує більш ефективне згоряння палива, підвищує температуру горіння в камері згоряння та покращує термічну стабільністьа також захищає стінки топки від надмірного перегрівання.
Головною якістю даної камінної топки можна вважати її універсальність, яка дозволяє використовувати подібне рішення для будь-якого типу приміщень. До того ж топки, які мають прямокутну форму скла вважаються найбільш практичними та економічно доцільними з погляду на співвідношення їх ефективності до витрат палива.
Серед найбільш примітних переваг моделі BOKAR 9050 варто відзначити:
Передові технології й висока продуктивність
Власне виробництво та використання інноваційних технологій і продуманих конструктивних рішень дозволяє створювати камінні топки, які характеризується високою швидкістю нагріву та тривалим зберіганням тепла.
Ключові експлуатаційні характеристики:
Екологічність та безпека
При виготовленні топки використовуються лише високоякісні матеріали (в тому числі й на натуральній мінеральній основі), які чинять мінімальний вплив на екологію під час її експлуатації. Конструкція корпусу розробляється з урахуванням всіх аспектів безпечного використання: застосування бельгійської екологічної термостійкої фарби, керамічна футерівка та система допалу піролізних газів. Максимальна повнота згоряння палива дозволяє отримати більшу чистоту викидів, що зменшує вірогідність утворення чадного газу та мінімізує утворення сажі, а відтак — ризик її самозаймання.
Камінна топка BOKAR 9050 стане оптимальним рішенням для опалення в невеликого будинку, чи дачі. Невеликі габарити та індустріальний дизайн підійдуть практично під будь-який стиль, що дозволить гармонійно інтегрувати її в інтер’єр сучасного будинку. При цьому, високі експлуатаційні якості дозволять спокійно та безпечно насолоджуватись теплом в холодний осінній день чи довгими зимовими вечорами.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bokar |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 19.1 кВт |
| Коэффициент полезного действия | 82.1 % |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты |
| Материал топки | Сталь |
| Вид топки | Традиционная топка |
| Тип топки | Закрытая |
| Способ открытия дверцы топки | Боковое открытие |
| Форма стекла топки | Прямое |
| Количество стекол в дверце | 1 |
| Система очистки стекла | Обдув стекла потоком воздуха |
| Режим работы топки | Длительное горение |
| Водяной контур | Нет |
| Наличие шибера | Нет |
| Камера двойного сгорания | Да |
| Забор воздуха в топку | С внешней среды |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Вес | 234 кг |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 975 мм |
| Высота | 1170 мм |
| Глубина | 504 мм |
| Диаметр дымохода | 200 мм |
| Ширина стекла дверцы | 860 мм |
| Высота стекла дверцы | 460 мм |
| Комплектация | |
| Инструкция по эксплуатации | Да |