Парогенератор KSA60 від компанії EcoFlame відрізняється надійністю і гарантує довгу експлуатацію. Пристрій невибагливий, їм дуже легко і зручно управляти. Його потужність складає - 6 кВт. Парогенератор підійде для парильні в римську або турецьку лазню. Його встановлюють в невеликому приміщенні.
До основних переваг парогенератора KSA60 для хамаму варто віднести:| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ecoflam |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 6 кВт |
| Объем парной | 12 куб. м |
| Вес | 11 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 425 мм |
| Глубина | 160 мм |
| Высота | 315 мм |
| Розміри В/Ш/Д (мм): | 315/160/425 |
| Комплектация | |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Датчик влажности | Да |