Парогенератор KSA90 - призначений для римської або турецької лазні, з його допомогою в парній завжди буде достатня кількість пари. Окрім цього в комплекті надається пульт управління, з його допомогою здійснюється контроль над основними функціями пристрою, а саме: часом роботи, регулюванням освітлення, управлінням вентиляцією, фіксація температури і роботи.
Потужність парогенератора складає 9 кВт, він компактний, надійний, працює від мережі в 380 В.
Переваги парогенератора KSA90 для хамаму: наявність якісних посилених тенів, що гарантують довгий термін служби, клапан контролю надмірного тиску, можливість програмування пристрою, використання зручної дренажної системи для ретельного промивання усіх механізмів від накипу, наявність автоматичного зливу і подання води.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ecoflam |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 9 кВт |
| Объем парной | 18 куб. м |
| Вес | 11 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 380~400 В |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 425 мм |
| Глубина | 160 мм |
| Высота | 315 мм |
| Розміри В/Ш/Д (мм): | 315/160/425 |
| Комплектация | |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Датчик влажности | Да |