Парогенератор KSA120 - забезпечує дозований процес подання пари в парильню від 10 до 16 кубометрів. Випускається компанією EcoFlame - це надійний виробник сучасної продукції для римських і турецьких лазень. Такий парогенератор виконаний з якісних складових, що дозволяє витримувати підвищене навантаження і працювати тривалий час в тяжких умовах.
Основними перевагами парогенератора KSA120 варто вважати:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ecoflam |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 12 кВт |
| Объем парной | 24 куб. м |
| Вес | 17 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 380~400 В |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 475 мм |
| Глубина | 185 мм |
| Высота | 450 мм |
| Розміри В/Ш/Д (мм): | 450/185/475 |
| Комплектация | |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Датчик влажности | Да |