Парогенератор KSA150 - виготовляється з якісних деталей, пристрій відмінно справляється в умовах підвищених навантажень. Виготовляється компанією EcoFlame, яка випускає безпечну і надійну техніку для римської або турецької лазні. Знаходиться в парній з таким устаткуванням - одне задоволення, можна регулювати подання пари, за допомогою пульта управління вмикати або вимикати світло, здійснювати контроль над вентиляцією, стежити за показниками температури і часом.
Переваги парогенератора KSA150 15:
Замовити парогенератор для хамаму можна через інтернет у будь-який час.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ecoflam |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 15 кВт |
| Объем парной | 30 куб. м |
| Вес | 17 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 380~400 В |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 510 мм |
| Глубина | 185 мм |
| Высота | 460 мм |
| Розміри В/Ш/Д (мм): | 460/185/510 |
| Комплектация | |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Датчик влажности | Да |