Парогенератор KSA180 від компанії EcoFlame відмінно демонструє свої функціональні можливості в римській і турецькій лазні, забезпечує належне подання пари, з ним приміщення парний буде готовий максимально швидко для проведення процедур. Завдяки якості складання і надійності деталей, парогенератор працює більше 10 років, успішно справляючись з великими навантаженнями. Його встановлюють в приміщення 16-24 кубометри, потужність пристрою складає - 18 кВт.
Усі маніпуляції на парогенераторі KSA180 здійснюються за допомогою пульта управління, він дозволяє програмувати генератор, завдяки йому можна настроювати освітлення, вентиляцію і подання пари.
Переваги парогенератора для хамаму:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ecoflam |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 18 кВт |
| Объем парной | 36 куб. м |
| Вес | 18 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 380~400 В |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 510 мм |
| Глубина | 185 мм |
| Высота | 460 мм |
| Розміри В/Ш/Д (мм): | 460/185/510 |
| Комплектация | |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Датчик влажности | Да |