EcoFlame KSA225 22,5 кВт - парогенератор для приміщень 19-26 м. куб.
Парогенератор EcoFlame KSA225 призначені для хамамів і римських лазень об'ємом від 19 до 26 м. куб. Парогенератор компактний і практичний у використанні плюс до всього працює від мережі 380 Ст. Надійність і якість такого приладу обумовлено визнанням багатьох користувачів і двох річною гарантією.
Перевагами парогенератор EcoFlame KSA225 є:
Купуючи парогенератор EcoFlame KSA225 ви купуєте хорошу якість у комплекті з усіма необхідними елементами і функціями.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ecoflam |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 22.5 кВт |
| Объем парной | 45 куб. м |
| Вес | 19 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 380~400 В |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 510 мм |
| Глубина | 185 мм |
| Высота | 460 мм |
| Розміри В/Ш/Д (мм): | 460/185/510 |
| Комплектация | |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Датчик влажности | Да |