Парогенератор Condair (Nordmann) ES4 3264 швейцарські виробництва гарантує високу продуктивність і швидке генерування пари в приміщенні до 36 метрів кубічних. Він починає вмить працювати після включення, приміщення римської або турецької лазні буде готове до приймання відвідувачів впродовж декількох хвилин. Такий парогенератор підійде для використання в медичній і промисловій сфері для зволоження через системи вентиляції.
Включення здійснюється завдяки наявності кнопки включення і відключення та індикаторам виміру стану.
Condair є провідним у світі швейцарським виробником промислових систем, до 2022 року деякі моделі продавалися під брендом Nordmann, та наразі після об'єднання ті ж товари пропонуються саме від бренду Condair.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nordmann |
| Страна производитель | Швейцария |
| Мощность | 24 кВт |
| Объем парной | 48 куб. м |
| Паропроизводительность | 32 л/ч |
| Способ установки | Настенный |
| Вес | 28 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 380~400 В |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 492 мм |
| Глубина | 351 мм |
| Высота | 670 мм |
| Комплектация | |
| Дисплей | Нет |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Датчик влажности | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритные размеры | 670/351/492 ширина, глубина, высота |
| Отапливаемый объем помещения, м3 | 24-48 |
| Напряжение, В | 380 |
| Вес (кг) | 28 |