Парогенератор Condair (Nordmann) ES4 4564 швейцарські виробництва гарантує високу продуктивність і швидке генерування пари в приміщенні до 51 метрів кубічних. Він починає вмить працювати після включення, приміщення римської або турецької лазні буде готове до прийому відвідувачів впродовж декількох хвилин. Такий парогенератор підійде для використання в медичній і промисловій сфері для зволоження через системи вентиляції.
Переваги парогенератора ES4 4564: швидке відтворення чистої пари для оздоровлення організму, генератор працює з водопровідною водою, електроди виготовлені з якісного сплаву, стійкі до утворення накипу, окрім цього, агрегат надійний, швидко монтується і простий у використанні.
Включення здійснюється завдяки наявності кнопки включення і відключення та індикаторам виміру стану.
Бренд Nordmann у 2022 році об'єднався з міжнародним брендом Condair - виробником високоякісного обладнання за доступною ціною. Всі моделі, відомі під брендом Nordmann, випускаються тепер під торговою маркою Condair.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nordmann |
| Страна производитель | Швейцария |
| Мощность | 33.8 кВт |
| Объем парной | 68 куб. м |
| Паропроизводительность | 45 л/ч |
| Способ установки | Настенный |
| Вес | 28 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 380~400 В |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 492 мм |
| Глубина | 351 мм |
| Высота | 670 мм |
| Комплектация | |
| Дисплей | Нет |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Датчик влажности | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритные размеры | 670/351/492 ширина, глубина, высота |
| Отапливаемый объем помещения, м3 | 34-68 |
| Напряжение, В | 380 |
| Вес (кг) | 28 |