Швейцарський парогенератор Condair (Nordmann) ES4 6564 - належить до промислового пристрою, у якого як нагрівальний елемент використовуються електроди. Агрегат здатний на максимальній потужності працювати безперервно, що не понизить його продуктивності та не вплине на термін служби. При складанні парогенератора використовується тільки високоякісна сировина, деталі витримують великі навантаження. Передня кришка на корпусі знімна, вона дає доступ до витратних деталей. При виникненні неполадки спрацюють спеціальні індикатори. Такий парогенератор підійде для римської або турецької лазні.
Переваги парогенератора ES4 6564: продуктивність, довгий термін служби, швидке відтворення пари, простота в обслуговуванні та швидкий монтаж, можливість поєднання з різними пультами управління для контролю за програмним забезпеченням.
Condair є провідним у світі швейцарським виробником промислових систем, до 2022 року деякі моделі продавалися під брендом Nordmann, та наразі після об'єднання ті ж товари пропонуються саме від бренду Condair.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nordmann |
| Страна производитель | Швейцария |
| Мощность | 48.8 кВт |
| Объем парной | 80 куб. м |
| Паропроизводительность | 65 л/ч |
| Способ установки | Настенный |
| Вес | 28 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 380~400 В |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 492 мм |
| Глубина | 351 мм |
| Высота | 670 мм |
| Комплектация | |
| Дисплей | Нет |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Датчик влажности | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритные размеры | 670/351/492 ширина, глубина, высота |
| Отапливаемый объем помещения, м3 | 50-100 |
| Напряжение, В | 380 |
| Вес (кг) | 28 |