Парогенератор Harvia HGP - це джерело гарного самопочуття та відпочинку. Завдяки своїй парогенеруючій потужності Harvia HGP підходить для особливо вимогливого спа-центру – з місією забезпечити вашим клієнтам ідеальні моменти відпочинку для тіла та розуму 24/7. М’яка та ніжна пара, яку видає парогенератор Harvia, створює відчуття насолоди та розслаблення, відточене десятиліттями нашого досвіду. Парогенератори Harvia XW оснащені вбудованою підтримкою MyHarvia, що означає, що ви можете дистанційно ввімкнути парогенератор і стежити за температурою в парильні безпосередньо зі свого мобільного пристрою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Harvia |
| Страна производитель | Финляндия |
| Мощность | 21.6 кВт |
| Способ установки | Настенный |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 380~400 В |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 560 мм |
| Глубина | 320 мм |
| Высота | 490 мм |
| Комплектация | |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Датчик температуры | Да |
| Датчик влажности | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритные размеры | 560x320x490 ширина, глубина, высота |
| Отапливаемый объем помещения, м3 | 20-29 |
| Напряжение, В | 380 |
| Вес (кг) | 26 |