Scan 5004 FLR це великий камін з тристороннім склом і гільйотинним методом підняття двері, який може стати головним об'єктом у вашій кімнаті, створити відчуття розкоші.
Високоякісні підйомно-гільйотинні двері з механізмом м'якого закриття залишають виняткове враження.
Для виготовлення топок Scan використовується жаростійка сталь, яка здатна витримувати високі температурні навантаження. Герметична камера згоряння і унікальна система регулювання подачі повітря робить топку досить зручною в користуванні.
Камінна топка Scan 5004 оснащена системою самоочищення скла, завдяки якій скло топки завжди буде чистим і прозорим. Система вторинного допалювання дров збільшує ККД і зменшує витрату деревини.
Для обробки камери згоряння Scan використовує ізоляційний матеріал шамот. Шамот може витримувати великі температури, до 1140 С.
Камін призначений для обігріву будинків з площею до 120 м2.
Максимальний розмір полін 45 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Scan |
| Страна производитель | Дания |
| Вес | 128 кг |
| Забор воздуха в топку | С внешней среды |
| Камера двойного сгорания | Да |
| Коэффициент полезного действия | 85 % |
| Материал топки | Сталь |
| Мощность номинальная | 7 кВт |
| Режим работы топки | Длительное горение |
| Форма стекла топки | Угловое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1033 мм |
| Глубина | 393 мм |
| Диаметр дымохода | 150 мм |
| Ширина | 645 мм |