Камінна топка Scan 5003 FL/FR
Scan 5003 FL / FR кутова камінна топка з кутовим склом і бічним відкриттям дверей. Поставляється зі склом з двох сторін, спереду / зліва (FL) або спереду / справа (FR). Топку можна використовувати для опалення будинку із застосуванням повітряної розводки тепла по кімнатах.
Для виготовлення топок Scan 5003 використовується жаростійка сталь, яка здатна витримувати високі температурні навантаження.
Герметична камера згоряння і унікальна система регулювання подачі повітря робить топку досить зручною в користуванні.
Камінна топка Scan 5003 оснащена системою самоочищення скла, завдяки якій скло топки завжди буде чистим і прозорим. Система вторинного допалювання дров збільшує ККД і зменшує витрату дров.
Для обробки камери згоряння Scan використовує ізоляційний матеріал шамот. Шамот може витримувати великі температури, до 1140 С.
Камін призначений для обігріву будинків з площею до 100 м2.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Scan |
| Страна производитель | Дания |
| Вес | 210 кг |
| Забор воздуха в топку | С внешней среды |
| Камера двойного сгорания | Да |
| Коэффициент полезного действия | 83 % |
| Материал топки | Сталь |
| Мощность номинальная | 9 кВт |
| Режим работы топки | Длительное горение |
| Форма стекла топки | Угловое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1357 мм |
| Глубина | 628 мм |
| Диаметр дымохода | 200 мм |
| Ширина | 876 мм |