Scan 5004 FR / FL кутова камінна топка з кутовим склом і з гільйотинним методом відкриття дверей. Поставляється зі склом з двох сторін, спереду / зліва (FL) або спереду / справа (FR). Топку можна використовувати для опалення будинку із застосуванням повітряної розводки тепла по кімнатах.
Високоякісні підйомно-гільйотинні двері з механізмом м'якого закриття залишають виняткове враження.
Для виготовлення топок Scan використовується жаростійка сталь, що здатна витримувати високі температурні навантаження.
Герметична камера згоряння і унікальна система регулювання подачі повітря робить топку досить зручною в користуванні.
Камінна топка Scan 5004 оснащена системою самоочищення скла, завдяки якій скло топки завжди буде чистим і прозорим. Система вторинного допалювання дров збільшує ККД і зменшує витрату дров.
Для обробки камери згоряння Scan використовує ізоляційний матеріал шамот. Шамот може витримувати великі температури, до 1140 С.
Камін призначений для обігріву будинків з площею до 120 м2.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Scan |
| Страна производитель | Дания |
| Вес | 210 кг |
| Забор воздуха в топку | С внешней среды |
| Камера двойного сгорания | Да |
| Коэффициент полезного действия | 83 % |
| Материал топки | Сталь |
| Мощность номинальная | 8 кВт |
| Режим работы топки | Длительное горение |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1086 мм |
| Глубина | 567 мм |
| Диаметр дымохода | 200 мм |
| Ширина | 807 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма стекла топки | Трехстороннее |