Камінна топка NORDFLAM CORNO і її переваги.
Серед багатьох виробників чавунних камінних топок, слід відзначити компанію Nordflam, яка відмінно себе зарекомендувала на ринку України та має багато шанувальників серед клієнтів з міста: Київ, Дніпро, Одеса, Львів та всієї України. Більш детально розглянемо камін CORNO
Серед конструктивних особливостей CORNO слід відзначити використання високоякісного чавуну, що безпосередньо впливає на теплову ефективність, а також свідчить про якість та довговічність моделі.
Особливості камінної топки CORNO:
Чому клієнти купують саме камінну топку CORNO?
Завдяки високоякісному чавуну, заводській збірці та високими показниками теплової ефективності – камінна топка CORNO здатна обігріти до 130 м².
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nordflam |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 87 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Мощность номинальная | 14 кВт |
| Форма стекла топки | Прямое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 502 мм |
| Ширина | 662 мм |