Електрокамін Royal 3D Etna VA-2683 – нова модель бюджетного електрокаміна з самим реалістичним ефектом горіння. 3Д ефект максимально точно імітує димової потік з тліючих дров. Камін Royal 3D Etna призначений для вбудовування в нішу з каменю або гіпсокартону . Управління проводиться з панелі управління, розташованої у верхній лицьовій частині вогнища або за допомогою пульта управління. В каміні є функції регулювання інтенсивності яскравості горіння і паротворення, а також є звуковий ефект потріскування дров. Обігрів також можна регулювати термостатом. Поліна виконані дуже натурально і акуратно і подібні цим дубовим дров. Внутрішні стінки вогнища пофарбовані під цегляну кладку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Royal Flame |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 619 мм |
| Глибина | 252 мм |
| Ширина | 751 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Термостат | Так |
| Ефект полум'я | Так |