Електрокамін Chicago – нова модель бюджетного електрокаміна з самим реалістичним ефектом горіння. 3Д ефект максимально точно імітує димової потік з тліючих дров. Камін Preston призначений для вбудовування в нішу з каменю або з гіпсокартону . Управління проводиться з панелі управління, розташованої у верхній лицьовій частині вогнища або за допомогою пульта управління. В каміні є функції регулювання інтенсивності яскравості горіння і пароутворення. Обігрів має 2 режими. Поліна виконані дуже натурально і акуратно і подібні цим дубовим дров. Внутрішні стінки вогнища пофарбовані під цегляну кладку.
| Габарити (В*Ш*Г), мм | 621*511*308 |
| Габарити вбудовувані (В*Ш*Г), мм | 576*418 |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 640 мм |
| Глибина | 252 мм |
| Ширина | 776 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Термостат | Так |
| Ефект полум'я | Так |